O nas

Alicja

Niepoprawna optymistka, nieustannie szukająca nowych wyzwań. Ciężko jej dłużej usiedzieć w jednym miejscu. Podróże ma we krwi. Od najmłodszych lat odwiedzała z rodzicami najdalsze zakątki Polski. Popłynęła na „Szkołę pod Żaglami” na pokładzie żaglowca Fryderyk Chopin, gdzie pracowała też potem jako członek załogi podczas karaibskich rejsów.Ciekawość świata, chęć jego dogłębnego poznania oraz mechanizmów m.in. społecznych, które na nim zachodzą, popchnęła ją do podjęcia studiów na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, na kierunku stosunki międzynarodowe. Wiedziona chęcią dokładnego poznania kultury hiszpańskiej pojechała na roczną wymianę do Salamanki, by potem corocznie wracać do różnych miejsc tego pięknego kraju. Mieszkała także trzy miesiące w Granadzie.

Zawsze uśmiechnięta… Chyba, że jest głodna, wtedy robi się zła…

Filip

Sentymentalny choleryk, który prasuje nawet dżinsy! Pedantyczny patriota. Okolice Lubina zna jak własną kieszeń. Koła jego roweru poznały niemal wszystkie okoliczne trasy, a jego mięśnie widocznie na tym skorzystały.

Pasjonat jazdy pociągami i odkrywania w nich osobliwości. A jako że ma szczęście do ludzi, na brak przygód nie narzeka. Niezastąpiony poszukiwacz i znajdywacz noclegów oraz tanich dobrych barów. Co jest nieodzowne w podróży z Alą.

Entuzjasta sztuki i muzyki. Z wykształcenia konserwator dzieł sztuki oraz historyk ze specjalizacją dokumentalistyka konserwatorska. Pasjonat fotografii i bębnów.

Jest znakomitym obserwatorem, ma też nosa do ludzi- ufa nielicznym. W przeciwieństwie do Ali, która czasami jest zbyt ufna.

One thought on “O nas

  1. Seler pisze:

    Pozdor dla Was i 3mamy kciuki za powodzenie:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *